úvod
hra
eshop
príbeh
vlastnosti
zbrane
ľudia
recenzie
automobily
tipy a triky
vydieranie
polícia
rodiny
útočiská
mapy
cheaty
mobil
SK preklad
videa
kontakt

 
 
 

Pozrieť viac a objednať...

GameExpres.sk

 

 

 


HTML kód

 
Avatar movie and game

American Idol website

 
 
Vlastnosti
 
 

Aby ste si zvýšili schopnosti, musíte stále zvyšovať

rešpekt, napr. ste na stupni rešpektu 4 a prejdete na stupeň 5, vám hra oznámi, že si môžete zlepšiť schopnosti. Počas hry stlačte na klávesnici ESC a kliknite na Skills and Upgrades a budete tam mať tieto názvy, ktoré teraz vysvetlím:

Fighting- zlepšíte si silu vašich úderov, dlhšie dokážete nepriateľa držať pod krkom, lepšie presvedčíte ľudí k spolupráci- vymáhanie peňazí pre rodinu.

Shooting- rýchlejšia a presnejšia streľba a možnosť odzbrojiť protivníka.

Health- toto pozná určite každý, zvyšuje výšku vášho života, rýchlejšie sa liečite, proti úderom nepriateľov ste viac odolný.

Speed- šprintujete rýchlejšie a dlhšie.

Street Smart- ak spravíte nejaký prehrešok na ulici, tak polícia už na vás polícia nezavolá veľké posily, napr. keď zabijete ľudí alebo kradnutí áut. Pri 4 úrovni, keď ukradnete nejaké zaparkované auto polícia to navždy ignoruje.

Vysvetlil som vám schopnosti, vylepšíte si ich ste v tom Skills and Upgrades- hore máte napísané Skiils point napr. 4 tak napr. schopnosť Fighting zlepšíte len na 4 úroveň a to tak že vedľa toho je napísané upgrades, stlačte naň, a zlepší sa vám schopnosť, ale nemusíte len Fighting môžete si tak napr. Health 2 krát , Street Smart 1 krát, Speed 1 krát. Záleží na tom aký máte rešpekt a aké kombá ste využívali.

 
 
 
 

 

 

 

 © 2006-2008 All right reserved
Naetoo - Slovenciny.Com