úvod
hra
eshop
príbeh
vlastnosti
zbrane
ľudia
recenzie
automobily
tipy a triky
vydieranie
polícia
rodiny
útočiská
mapy
cheaty
mobil
SK preklad
videa
kontakt

 
 
 

Pozrieť viac a objednať...

GameExpres.sk

 

 

 


HTML kód

 
Avatar movie and game

American Idol website

 
 
Vydieranie
 
 

Na začiatku hry vás Luca Brasi naučí vydierať podniky. Emilio obchodník mäsiarne, odmieta platiť za ochranu tak mu to máte vysvetliť prečo je ochrana dobrá. Zájdite do obchodu a začnite s ním hovoriť(SPACE), tým mu naženiete strach. Všimnite si v pravom hornom rohu ukazovateľ presvedčenia. Ukazovateľ musíte zaplniť modrou farbou a akonáhle prejde cez zelenú čiarku začína vám už platiť.

Ak nebude chcieť platiť tak použite násilné metódy a to: mlátenie obchodníka, rozbíjanie tovaru, mierením zbraňou naň ho. Koľko vám ponúka zbadáte pod ukazovateľom presvedčovania. Napr. vám ponúka 500 dolárov- môžete ich prijať ale aj nie môžete jeho platbu zvýšiť a to metódami, ktoré som spomenul na začiatku ale nesmie byť obchodník až príliš pod tlakom lebo vašu ochranu neprijme vôbec a začne na vás útočiť. Dá sa zistiť kedy už prestať tlačiť na obchodníka a to ešte pred vydieraním a tak že pravým tlačidlom myši si ho označíte a zbadáte v ukazovateli presvedčovania červenú farbu, ktorú si musíte zapamätať kde približne začína lebo keď už začnete s presvedčovacími metódami tak červená farba zmizne a idete po pamäti. Ale veľký pozor obchodníka nesmiete zabiť lebo na týždeň bude obchod uzavretý a nedostanete peniaze. Po úspešnom vyjednávaní vás niekedy prekvapí jedna vec a to nelegálni obchod. Do nelegálneho obchodu môže patriť, napr. prostitúcia, kasíno atď. Keď nájdete cápa podniku tak mu môžete zaplatiť a stanú sa z vás obchodný partneri, ale môžete použiť rovnaké metódy ako pri vyjednávaní s obchodníkmi a o údermi, zabíjaným ľudí v jeho blízkosti ale takisto nesmiete prekročiť danú hranicu, lebo vám nedá vôbec nič. Keď budete chodiť po meste a určite narazíte na zátarasy na danom území kadiaľ nemôže ísť nikto a tým dôvodom sú skladiská, ktoré prinášajú najväčší zisk, ale získavajú sa dvakrát ťažšie ako podniky. Ale oplatí sa získať sklady, kvôli veľkému zisku a aj tým že celú danú časť územia okolo skladiska bude pod ochranou Corleonovcov. Pred začatím útokom na skladisko doporučujem mať Thompsona a brokovnicu a aspoň 50% strelecké vlastnosti a ak máte dosť peňazí mať upgradnuté niektoré zbrane. Zožeňte si auto a snažte sa zraziť už niektorých nepriateľov a po vystúpení z auta sa rýchlo niekde skovajte(najlepšie prilepením k stene- CAPSLOCK) a postupne páliťa opatrne vstupovať do skladiska a likvidovať odpor. Ako sa dostanete k prevádzkovateľovi podniku tak ho nepresviedčajte k plateniu, aj keď môžete ale nedosiahnete maximum platby, lebo presvedčiavaním môžete získať iba 8000 dolárov a to za tú námahu ani nestálo. Ale pekne prídete k nemu a zaplatíte mu napr. 20 000 dolárov, zdá sa vám priveľa ??? Ale každý týždeň získať 20 000 dolárov to je niečo plus kontrola veľkej časti územia, to za to určite stojí.

Počas chodenia po meste narazíte na rôzne nákladiaky, v ktorých sú pekné sumy peňazí. Ale keď do nich narazíte začne pred vami prchať a už dosť ťažko ich zastavíte. Najlepšie je postaviť sa mu tvárou pred cestu a vytiahnuť zbraň a do okna šoféra vpáliť a z nákladiaku vybehne ochranka ktorú zabijete a zoberiete čiastku peňazí. Ešte môžete aj presvedčiť šoféra nákladiaku kam mal namierené a tým si zvýšite takisto rešpekt. Na začiatku hry ste zelenáč u rodiny a zisk ktorý získate tak dostanete z neho iba takých 30% ale čím je vaša hodnosť vyššia tým viac percent získate a vydieranie podnikov je jednoduchšie. Hlavne keď ste Donom.

 
 
 
 

 

 © 2006-2008 All right reserved
Naetoo - Slovenciny.Com